![]() |
|
|
#21 | |
|
Julegjest
Medlem siden: Nov 2009
Alder: 35
Meldinger: 2
![]() |
Sitat:
![]() Jeg er fra Tallinn, men har nok i min barne/ungdomstid klart å bo nesten i hele Estland. Pôltsamaa er en liten plass. Hvordan kom du akkurat ditt da? Tallinn i siste 15 år har forandret seg, massssseeeee. Men nå er det nok slutt på det for en stund. Men ja, det er helt utrolig hvordan de har fått det til med eldgamle og nye hus å passe sammen. I år har de lang julemarked fra 29 nov til 10 jan. Tenker selv egentlig å ta en tur dit. Har vært hvert år der og nytt julestemningen.
|
|
|
|
|
|
|
#22 |
|
Sirupsnipp
Medlem siden: Oct 2009
Sted: Hedmark
Meldinger: 143
![]() |
Ååååååå såååå koselige bilder. Takk for at du deler de med oss
__________________
![]() ![]() ![]() God jul |
|
|
|
|
|
#23 | |
|
Kristorn
Medlem siden: Nov 2007
Meldinger: 70
![]() |
Sitat:
En veldig allsidig, spennende og artig tur. Hadde en veldig dyktig, Estlandsk saxofonlærer.
__________________
"I truly believe that if we keep telling the Christmas story, singing the Christmas songs, and living the Christmas spirit, we can bring joy and happiness and peace to this world." ~ Norman Vincent Peale |
|
|
|
|
|
|
#24 |
|
Nøtteknekker
Medlem siden: Nov 2008
Alder: 38
Meldinger: 842
![]() ![]() |
Hadde vært noe det, med en veninnetur til Tallinn
__________________
"Kjærlighet er ikke å gi og ta, Kjærlighet er å gi og få!"
|
|
|
|
|
|
#25 |
|
Sirupsnipp
Medlem siden: Oct 2009
Alder: 32
Meldinger: 126
![]() |
Pussig at dette ble tatt opp nå.
For pappaen min sendte meg akkurat info om en bussreise som går fra Ålesund og til Tallinn. Og det var utrolig billig også. Juleshopping med avreise fra Ålesund 4 desember. 5 dager. 2 netter overnatting på baltic Queen- Tallinks nye skip på ruten Stockholm-Tallinn Og 2 netter på firestjernes hotell midt i sentrum av Tallinn. Inkludert i prisen er også 4 frokoster og julebuffe på skipet. Kun kr: 2690,- pr gjest i dobbelrom/lugar. Og det var vel billig. Så sikkert kjempe flott for de som liker å reise med buss. De plukker opp folk hele veien nedover fra Ålesund og til Kongsvinger.
__________________
Må julen bli fin og gi ro i sinnet. La alle problemer bli små og forsvinne. La dagene som kommer bli gode og fine. God jul til deg og dine. ![]() JULEMORS JULEPLANLEGGER
|
|
|
|
|
|
#26 | |
|
Nøtteknekker
Medlem siden: Nov 2008
Alder: 38
Meldinger: 842
![]() ![]() |
Sitat:
Det var billig! Hadde jeg hatt barnepasser, så skulle jeg tatt en tur. Men en annen gang sikkert
__________________
"Kjærlighet er ikke å gi og ta, Kjærlighet er å gi og få!"
|
|
|
|
|
|
|
#27 |
|
Julestjerne
Medlem siden: Dec 2009
Sted: Oslo
Alder: 36
Meldinger: 189
![]() |
Det er bare utrolig koselig i Tallinn!
![]() Kunne dra dit til juleshopping igjen!
__________________
fra jouluilo
|
|
|
|
![]() |
| Trådverktøy | |
| Visningsmoduser | |
|
|